Hizmette Sınır Tanımıyor

Hizmette Sınır Tanımıyor

Kırşehir’in Başarılı Sigorta Acentesi Ahi Evran Sigorta Aracılık hizmetleri kurucusu Hasan Öztürk tecrübelerini hayat branşındada Kırşehir halkına hizmette sınır tanımıyarak Bes ve hayat branşında müşterilerine hizmet vermeye başlayan Hasan Öztürk, sigortanın önemini Küçük önlemler ile büyük riskleri önlemek olarak tanımladı sigorta zorunluluk değil asli ihtiyaçtır olduğunu bildirdi.
Hasan Öztürk gazetemize yaptığı açıklamada ;araç sigortasındaki önemini vurgulayarak “risklerimizi bir sigorta sözleşmesi ile satın almak gözünüzü arkada bırakmaz” dedi.
Öztürk;Kırşehir’de Butik Sigorta acentemiz ile iç Anadolu geneli olmak üzere bir çok ilde Sigortalılarına Trafik Kasko Konut branşlarında hizmet vermekteyiz. Elementer branşta Sigortalılarımızın teveccühü ile hızla büyüdük ve sağlık branşında Musa Gül hastanesi anlaşma sürecinde istişarelerde bulunarak  sağlık poliçesi olan vatandaşlarımızın Farklı illere gitmesi yerine Kırşehir’de tedavi olmasına hastane yönetimi ile birlikte anlaşma sağladık.
Hastane yönetimine teşekkür eden Öztürk, “Sağlık Poliçesi Satın alan Vatandaşlarımızın Ücretsiz kaliteli hizmet almasına vesile olduk”dedi. 
Öztürk,Şuanda Hayat ve Emeklilik branşında Kırşehir halkımızın yatırımlarını daha yüksek kazançlı fonlarda değerlendirmesini sağlamayı planlıyoruz .Hayat Sigortaları ile  en değerlilerimiz çocuklarımızın ve ailelerimizin ailelerinizin geleceğini teminata almayı hedefliyoruz .Kırşehir ‘de 7/24 ulaşılabilir ve her branşta başarılı tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermek için her daim elimizden gelenin en iyisini yapma gayretinde olacağız. 
“SİGORTA EN TEMEL İHTİYACIMIZDIR”
Öztürk,”Sigorta kesinlikle zaruri değil en temel ihtiyaçtır .Sigortalılarımıza ve siz değerli Kırşehir halkımıza kredili hayat sigortaları ve bireysel emeklilik sigortaları hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum. Bankadan kredi kullandığımızda banka aracılığıyla kullanılan kredilerde almak zorunda olduğunuz hayat poliçelerinizi seçme özgürlüğüne sahip olduğunuzu biliyormuydunuz? Peki ya bu poliçeleri acentemiz aracılığı ile yüzde 75 daha uygun fiyatlarla sahip olabileceğinizi? Hepsini konuşmak ve yatırım danışmanlığı yapmak için  Kırşehir Ahi Evran Sigortası ile  iletişime geçmeniz yeterli. Kanunlar çok açık bir şekilde seçim hakkınız olduğunu söylerken ekstra maliyete katlanmak için ve uygun fiyatlarla tüm sigortalara sahip olmanız için randevu almanız yeterli İkinci bir hususta bireysel emeklilik sistemi:  2001 krizinde ülkemizin imf den aldığı borç 1 milyar TL iken Emeklilik sirketlerinin verilerine göre 26.11.2021 tarihi itibari ile 7.030.752 kişi Gönüllü BES katilimcisinin toplam fon tutari 214,0 milyar TL, Otomatik Katilim BES kapsaminda 6.180.607 kişi çalisanin toplam fon tutari 15,8 milyar TL'dir.  Bugüne kadar ülkemizin devletimizin yaptığı en güzel en büyük ekonomik katkılardan birisi şüphesiz Bireysel Emeklilik Sistemidir nasıl çalıştığı konusunda bilgilendirme yapacak olursam: kendinize birikim yapabileceğiniz bir miktar belirleyip 10 yıl ve 56 yaşınıza kadar sistemde kalıp %25 devlet katkısı ve Altın fonunda ve Döviz fonunda değerlendirdiğiniz zaman yaklaşık yatırdığınız paranın 4-5 katını alma imkanına sahipsiniz küçük birikimlerinizle emeklilik hayatında rahat bir yaşam sürmek çok kolay yatırım uzmanınız olarak   büyük bir birikim elde edip rahat etmenize vesile olmaktan mutluluk duyarız.
En değerlileriniz bizimle güvende 
Ahi Evran Sigorta Her zaman yanında”dedi...

Yorumlar