ÖZEL MUSA GÜL HASTANESİ İFTAR YEMEĞİ  DÜZENLEDİ

ÖZEL MUSA GÜL HASTANESİ İFTAR YEMEĞİ  DÜZENLEDİ

Özel Musa Gül Hastanesi Kadir Gecesinde ilimizde bir çok önce gelen siyasetçi, kurum basın sektörün ve vatandaşların katılımları ile birlikte iftar yemeği düzenledi. Gerçekleşen iftar yemeğine  Kırşehir Memleket Gazetesi ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Sürmeli ve Kırşehir Memleket Gazetesi muhabiri  Zeliha Karayel’de katıldı .Gecede bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını bildiren Musa Gül , hizmet için memleketimdeyim  dediği günden bugüne kadar sağlık sektöründe  ilimizde  sağlık hizmetini artırmak için  güçlü kadrosu ile çalışmalarına devam ettiğini bildirdi.

 Kur-An  Kerim ile başlayan gecenin ardından açıklamada bulunan  Musa Gül,“Hastanemiz açılalı 9 ay oldu. Doktorlarımız ve uzman personel kadromuzla birlikte emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz, Kırşehir’i sağlıkta hizmet noktasında zirveye taşımaktır”ifadesini kullanarak sözlerine şu şekilde devam etti.

Gül, "

Özel Musa Gül Hastanesi tarafından düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğimize hoş geldiniz diyor, sizlerisevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Hoş geldiniz. Sefalar Getirdiniz.

Bugün 26. gününügeride bıraktığımız başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan-ı Şerifin; bizlere getirmiş olduğu bereket ve hayriçinde bulunan Kadir Gecesini idrak ediyoruz. Bu mübarek Kadir gecesinin ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam âlemiiçin hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

Ramazan, Şüphesiz; her yıl insanlığı daha iyiye taşımak üzere gelen bereketli bir aydır. İnsanlar arasında dayanışma ruhu, yardımlaşma, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz şerefli bir aydır. Bizlerde bu sebepten ötürü sevgimizi, samimiyetimizi ve soframızı sizlerle paylaşarak çoğalmayı, güçlenmeyi diledik.

Hastanemizin çalışmalarıyla alakalı da birkaç kelime söylemek istiyorum müsaadenizle. Hastanemizi devir aldığımız günden bugüne kadar pek çok güzel işlere imza attığımıza inanıyorum. Memleketimin insanlarına hizmet etmekten gurur duyuyorum. Biz Özel Musa Gül Hastanesi ailesi olarak kadromuza ve kendimize inanarak bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Memleketimize sağlık sektörü için verdiğimiz tüm sözlerimizi tutmaya devam ediyoruz.Yakın zaman önce katılmış olduğum bir televizyon oturumunda ifade ettiğim üzere özellikle büyük öneme sahip olan, şehrimizin, hastanemizin ihtiyacı olan Bayan Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ve de göz doktorumuzu kadromuza dâhilettik. Bu branşlarımızda seri şekilde ameliyatlarına başlamış bulunmaktadır. Hamdolsun bu mutluluğumuzu ve başarımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Kırşehir’e verdiğimiz bu sözümüzü gerçekleştirdik. Hastanemizle ilgili vermiş olduğumuz diğer sözleri de çok yakın zamanda yerine getireceğiz.Çalışmalarımız bu açıdan tüm hızıyla devam etmektedir.

Gerek Şahsım, gerekse kurumumuzla ilgili güzel düşünce ve yorumlarını esirgemeyen, eksik etmeyen vatandaşlarımıza tüm memnuniyetleri için ayrıca teşekkür ediyoruz. Emeğimizin meyvelerini yapılan bu güzel geri dönüşlerle vatandaşlarımız tarafından alıyoruz. Bu açıdan hayli memnun ve gururluyuz. İllaki eksiklerimiz vardır ama yapıcı eleştirilere her zaman kapımız açık. Amacımız Kırşehir’de sizlerle birlikte Türkiye’ye örnek projeleri bir bir hayata geçirirken, parmak ile gösterilen bir özel hastane olabilmek.

Bizleri bu güzel iftar sofrası etrafında yalnız bırakmadığınız ve davetimize nezaket gösterip, teşrif ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Sizlerle birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğu içerisinde bulunmaktayız.

Bu duygularla sözlerime son verirken, “Bin aydan daha hayırlı” olan Mübarek Kadir Gecemizi ve Ramazan Bayramımızı en içten duygularımla tebrik ediyorum. Coşkuyla ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyor, beraber nice nice iftarlar yapmak ve bayramlar görmekle dileğiyle Afiyet olsun diyorum. Teşekkür ediyorum." dedi. (ZELİHA KARAYEL)

Yorumlar