Musa Gül Hastanesi’nde  23 Nisan Coşkusu

Musa Gül Hastanesi’nde 23 Nisan Coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm Türkiye'de olduğu gibi şehrimizde ve Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesinde de coşkuyla kutlandı.

Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesi 2. Kat Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği sekreterleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hem polikliniklerinin önünü hem de çocuk polikliniğini Türk bayrakları ve balonlarla süsledi.

Çocuk polikliniğine gelen çocuklara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Nazım YILDIRIM tarafından hediyeler verildi. Muayene sonrası polikliniğe gelen çocuklara giderken ay-yıldızlı balon ve Rüzgâr Gülü dağıtarak çikolata ikram edildi.

“NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE”

Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Nazım Yıldırım yaptığı açıklamada; “Milletimizin umut çiçeği olan çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu yaşaması, yetenekli bireyler olarak yetişmesi hepimizin ortak gayesi olmalıdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın,  toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm dünya çocuklarına ve bütün insanlığa barış, refah ve huzur getirmesini diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Biz de çocuk hastalarımızı böylesine anlamlı bir günde yalnız bırakmak istemedik, bu yıl tekrar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının önemini vurgulamak için çocuklarımıza Türk Bayrakları ve balonlar verdik. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebi ile gerçekleştirilen bu hazırlık hastanemize gelen çocuk hastalarımız ve aileleri tarafından büyük beğeni gördü. Gerçekleştirilen mini kutlama Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği önünde dikkat çeken balonlar ile süslenen çerçeve önünde hatıra fotoğrafı çektirilerek son buldu.

Yorumlar