KIRŞEHİR BELEDİYESPOR'DA YÜZLER GÜLÜYOR

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR'DA YÜZLER GÜLÜYOR

Galibiyet hasreti çeken Kırşehir Belediyespor'da bir süre önce teknik direktör Hakan Karaca istifa etmiş, sonrasında da Kırşehir Belediyespor yönetimi 6 futbolcuyu kadro dışı bırakmıştı.

Bu gelişmelerin ardından Kırşehir Belediyespor, pazar günü 1-0 geriye düştüğü maçta deplasmanda Ankaraspor'u 3-2 mağlup etmeyi başarırken; maçta eski ve yeni yöneticilerin birlikte görüntüleri memnuniyet oluşturdu.

İlk yarısı 0-0 biten maçın devre arasında soyunma odasına giren Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, futbolun sahada mücadeleyle kazanıldığını, yaşanan son olaylar karşısında bu maçta puan veya puanlarla dönmenin önemini bir kez daha futbolculara hatırlattı.

Müsabakanın ikinci yarısının başında Ergin Keleş'in attığı golle Ankara Demirspor 1-0 öne geçti. Özellikle Tugay Adamcıl tarafından başlatılan kontra ataklarla rakibini zora sokan Kırşehir Belediyespor, maçın 73. ve 76. dakikalarında Oktay Balcı'nın attığı golle maçta 2-1 öne geçti. Atılan 2 golde de büyük payı olan Tugay Adamcıl, maçın 81. dakikadasında attığı golle yeşil beyaz renklere sahip  temsilcimiz lehine farkı 2'ye çıkardı. Müsabakanın uzatma dakikalarında Serdar Eylik'in golüne engel olamayan Kırşehir Belediyespor, karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı.

Müsabaka sonrası;  Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Polat, eski Kırşehir Belediye Başkanı Halim Çakır, önceki dönemlerde Kırşehirspor Başkanlığı yapan Nedim Yüksel Çakır, Ankara'daki Kırşehirli iş insanlarımızdan Murat Okçu ve ASKİ eski Genel Müdür Yardımcısı Zülfikar Altay birlikte poz vererek birliktelik mesajları verdiler.

Eski Kulüp Başkanlarından Nedim Yüksel Çakır, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada da; "Kırşehirspor 'da Futbol Şube Sorumluluğu, Kulüp Başkanlığı yapmış ve ağır ekonomik bedeller ödemiş biri olarak, bir süredir galibiyet hasreti çeken takımımız Kırşehir Belediyespor 'un deplasmanda 1-0 mağlubiyetten 3-2'lik Ankara Demirspor galibiyetine şahit olmak beni çok mutlu etti. KIRŞEHİR'E KAOS DEĞİL, BİRLİKTELİK YAKIŞIR.." yazarak görüşlerini ifade etti.

Yorumlar