KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NE LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR

                                                                                                                                       T.C.           ...

                                                                                                                                       T.C.
                                                                                                                       SAĞLIK BAKANLIĞI
                                                                                                           KIRŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
                                                                                                       LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
                                                                          İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

       24 Aylık Kan Grubu ve Cross-Match Jel Santrifügasyon Sistemi Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/450243
1-İdarenin
a) Adı:İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:NASUHDEDE MAH. MUSTAFA ATASOY CAD. 472. SOK. ESKİ SSK HASTANESİ YERİ 40200 KIRŞEHİR MERKEZ/KIRŞEHİR
c) Telefon ve faks numarası:3862125036/2128237 - 3862134455
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı:24 Aylık Kan Grubu ve Cross-Match Jel Santrifügasyon Sistemi Hizmet Alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı:24 Aylık Kan Grubu ve Cross-Match Jel Santrifügasyon Hizmet Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
ç) Süresi/teslim tarihi:İşe başlama tarihinden itibaren 24(YirmiDört) aydır
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:29.04.2024 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.
4.3.2. İsteklinin teklifi kapsamında sunması gerektiği İdari Şartnamenin 7nci maddesi dışındaki maddeleri ile teknik şartnamede belirtilen aşağıdaki belgeler:
Belge AdıAçıklamaOrtak Girişimlerde
ÜTS KAYDIAday veya istekliler, ürün takip sistemine (üts) kayıtlı veya bildirimi yapılmış olduğuna dair belgeleri,Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
TEKNİK ŞARTNAMEYE UYGUNLUK BELGESİİstekliler, şartname maddelerine ayrı ayrı ve türkçe olarak şartnamedeki sıraya göre cevap vereceklerdir. bu cevaplar "...........marka............model............ cihazı ve kiti şartnameye uygunluk belgesi" başlığı altında, teklif veren isteklilerin başlıklı kağıdına yazılmış ve yetkili kişi tarafından imzalanmış olmalıdır. bu cevaplar orijinal dokümanları ile karşılaştırıldığında herhangi bir farklılık bulunursa istekli ihale dışı bırakılacaktır.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
MENŞEİ BİLGİSİİstekliler; kitler ve kit karşılığı alımı yapılacak cihazların menşeileri hakkında bilgi verip, belgelendireceklerdir.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
CİHAZ KİMLİK BİLGİLERİCihazın yaşı, imalat tarihi ve seri numarası ile belgelendirilecektir. Hizmet alım süresince tüm güncel tetkiklerin yapılması sağlanacak, cihaz/cihazlar için yedek parça taahhüdü verilecektir.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
KATOLOG VE KULLANIM DOKÜMANLARIkitler ve kit karşılığı alımı yapılacak cihazlara ait tanıtım ve kullanım orijinal dokümanları veya katalogları.Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
ÜRÜN BARKOD NUMARASITeklif edilen tıbbi sarf malzemelerinin tedarikçi firma altında üts'de kayıtlı ve onaylanmış ürün barkod numaralarını (ürüne ait barkod çıktısı olmayan kaleme ait teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır).Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
KAPSAM DIŞI BEYANI VE YETKİ BELGESİüts kayıt zorunluluğu olmayan ürünlerin kapsam dışı durumunu gösteren belgeler, teklif edilen ürünün kapsam dışı olması halinde yetkili satıcı olduğuna dair belgelerTüm ortakların sunması gerekmektedir.
ÜTS BAYİ KAYDIaday veya isteklinin, teklif edilen ürünün imalatçı veya ithalatçısı (tedarikçi firma) olmadığı durumlarda, ürünün tedarikçi firmasının bayii olduğuna dair ürün takip sistemi (üts) kayıt veya bildirimine dair belgeyi,Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
Yetki belgesiDistribütör firma tarafından satıcı firmaya verilen yetki belgesi,Tüm ortakların sunması gerekmektedir.
4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.Bu ihalede, Kamu kurum ve kuruluşları veya özel sektörde yapılmış her türlü Laboratuvar Hizmeti Alım işleri veya Kit karşılığı Cihaz kullanımı uygulaması işi  benzer iş olarak kabul edilecektir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,71
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi : Teklifi sınır değerin altında kalan isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02015510

06 Nis 2024 - 00:02 - Resmi İlanlar --- Okunma

Son bir ayda kirsehirmemleket.com.tr sitesinde 1.079.907 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kırşehir Memleket Haber Portalı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kırşehir Memleket Haber Portalı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kırşehir Memleket Haber Portalı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kırşehir Memleket Haber Portalı değil haberi geçen ajanstır.