KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ'NE GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

                                              GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR             SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUML...

                                              GIDA ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR
             SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI
                                              KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ


Kırmızı Et mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/152703

 

1-İdarenin
a) Adı:SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ
b) Adresi:Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesi Sağlık-Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Binası 2.Kat 40200 Bağbaşı KIRŞEHİR MERKEZ/KIRŞEHİR
c) Telefon ve faks numarası:3862804371 - 3862804374
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Kırmızı Et
b) Niteliği, türü ve miktarı:2 Kalem Kırmızı Et Alımı.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Bağbaşı Yerleşkesinde bulunan merkez yemekhane depoları Merkez/KIRŞEHİR
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 31.12.2024 tarihine kadar Gereksinim duyulacak kırmızı Etin miktarı 1 Gün önceden (Üniversite gerekli gördüğü zamanlarda bu süreyi dilediği şekilde değiştirebilir) Telefon, SMS, Whats app, faks yada e-posta ile bir liste halinde teslim yerleri, günleri ve miktarları gösterilmek suretiyle bildirir. Yüklenici istenilen etleri, belirtilen gün ve saatlerde muayeneye hazır durumda bulundurmuş olacaktır. Malzemeler depoya teslim edilecek, tasıma giderleri yüklenici firmaya ait olacaktır.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşme İmzalandığı tarihten itibaren işe başlanır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:06.03.2024 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonu. Bağbaşı Yerleşkesi Daire Başkanlık Binası 2. Kat Merkez/KIRŞEHİR


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:
İstekliler, kırmızı et için Helal Gıda Sertifikasını belgelemeli ve bu belgeyi teklifi ile birlikte ihale yeterlik bilgiliri tablosunda beyan etmelidir. Kendilerine tebligat yapıldığında tevsik eden belgelerle birlikte getireceklerdir. Geçerlilik süresi dolmuş sertifika kabul edilmeyecektir.  


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01982047

14 Şub 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma

Son bir ayda kirsehirmemleket.com.tr sitesinde 927.493 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kırşehir Memleket Haber Portalı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kırşehir Memleket Haber Portalı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kırşehir Memleket Haber Portalı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kırşehir Memleket Haber Portalı değil haberi geçen ajanstır.