“9 CANLI” ADLI OYUN SAHNELENDİ

“9 CANLI” ADLI OYUN SAHNELENDİ

Kırşehir Belediyesi Tiyatrosu’nun hazırladığı "9 Canlı" adlı oyun Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'nde sahnelendi.

Kırşehir Belediyesi Tiyatrosu’nun hazırladığı 9 Canlı adlı oyun 18 Şubat 2022 Cuma günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'nde sahnelendi.

Yoğun bir izleyici kitlesiyle karşılanan otun sonrası bir yazılı basın açıklaması yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti:

Kırşehir Belediyesi olarak yaşamın her alanında tüm ekibimizle birlikte çalışma yürütüyoruz. Bu kapsamda kültür sanat alanında da Kırşehirli hemşerilerimize buluşmayı sürdürüyoruz. Gelinen noktada Kırşehirli hemşerilerimiz özledikleri programlara katılıyorlar. Bir yandan konserlerimiz, panellerimiz sürerken bir yandan da Tiyatro oyunlarımız sergilenmeye devam ediyor.

            Kültür sanat hayatı tam olan toplumların gelişme hızının artacağı düşüncesiyle çalışmalarımız Tiyatro alanında da devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Belediyesi Tiyatrosu’nun hazırladığı 9 Canlı adlı oyunun18 Şubat 2022 Cuma günü yoğun bir katılımla sunumu gerçekleştirildi. Hemşerilerimizin, özellikle de çocuklarımızın büyük beğenisini toplayan oyunun hazırlanması ve gösteriminde tüm emeği geçenleri kutluyorum.”

Yorumlar