• 04.07.2022
  • 02:22
  • 17.5275
  • Kur fiyatları GenelPara tarafından sağlanmaktadır.16.7499
  • 12.26°C


24 branş ve 33 Antrenör ile yaza merhaba

24 branş ve 33 Antrenör ile yaza merhaba

Kırşehir İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ilimizde ve ilçelerimizde geleceğimizin sporcularını  yetiştirmek için  çalışmalarını aralıksız devam ettirirken  ülke genelinde bir çok  müsabakalrını ise Kırşehir’de gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kırşehir İl Gençlik VE Spor Müdürlüğü yetkililerin yaptığı açıklamada ,”Her yıl düzenli olarak organize edilen GSB Spor Okullarımız bu yıl İlimizde  toplam  24 branş ve 33 Antrenörümüz ile başlıyor.  İlçelerimizde açılması planlanan kurslara  yaz tatiline giren çocuklara İl Gençlik ve Spor  Müdürlüğü imkanlarını sonuna dek  sürdürüyor. Çocuk ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, serbest zamanlarını uzman antrenörler nezaretinde en iyi şekilde değerlendirmelerine imkan sağlamak amacıyla hazırlanan GSB spor okullarımızda gençlerimizin fiziksel ve mental gelişimlerine katkı sağlanması, sporla tanıştırılması ve spor bilinci oluşturulması hedeflenmektedir.
Detaylı bilgi ve kayıtlar İl Merkezinde Ahi Stadyumu yanında hizmet veren Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezimizden yapılmaktadır. Ayrıca 0 (0386) 213 11 60 numaralı danışma hattımızdan bilgi alınabilmektedir”ifadesini kullandılar. 

Yorumlar